Už jste přemýšleli nad virtuálním sídlem?


Podnikáte a hledáte stále nějaká zlepšení a úspory v rámci své činnosti? Máme pro Vás dobrý tip. Slyšeli jste již někdy o termínu virtuální sídlo? Zní to tak trochu jako z jiné činnosti než právě z oboru podnikání, ale opravdu se Vás to může týkat.

Pokud jste živnostník nebo firma, která nemá potřebu mít sídlo firmy u svých výrobních prostor je pro Vás toto řešení ideální. Za pár korun měsíčně totiž získáte lukrativní sídlo firmy na různých adresách v Praze či v Brně. Stačí si pouze vybrat ze široké nabídky. Pak již jen stačí oslovit vybranou firmu a ve spolupráci s ní nechat své sídlo zřídit nebo přemístit. Sympatické na tom všem je, že práci s tím nemáte téměř žádnou – o všechno se postará dodavatel služby.

V rámci poskytnutí virtuálního sídla získáte lukrativní místo zapsané v obchodním rejstříku, označení Vaší společnosti na konkrétní budově vybrané adresy a k dispozici dostanete taktéž jednací místnost pro komunikaci nejen s kontrolními orgány či úřady, ale také obchodnímu partnery.

Která z adres je pro Vás zajímavější?

Naše společnost Vám může všechny tyto výše uvedené služby také nabídnout, a to při výběru následujících adres pro sídla firem. Už víte, která z adres by Vám vyhovovala nejvíc?

  • Brno

Souhlas s umístěním sídla je samozřejmostí.

Cena služby začíná již na 139Kč/měsíc. V rámci této ceny máte navíc k dispozici službu evidence příchozí pošty na Vaše sídlo firmy, o které Vás obratem informujeme prostřednictvím e-mailu. Pro osobní komunikaci jsme Vám k dispozici na naší adrese v pracovní dny od 9:00 do 17:00 hodin.  Jsme si vědomi skutečnosti, že pracujeme s velmi citlivými daty, proto se v rámci naší firmy můžete spoléhat na absolutní diskrétnost. Důvěra zákazníka je pro nás prioritou.

Co nabízíme dále

Dalšími službami, které od nás můžete čerpat, je vedení účetnictví Vaší firmy, včetně daňového poradenství, zakládání nových firem nebo možnost jejich nákupu v podobě ready-made společnosti atd.

A jakým způsobem u nás můžete virtuální sídlo zřídit? Oslovte nás prostřednictvím formuláře, e-mailu nebo osobně.