S.R.O. na klíč


Rozhodli jste se pro založení akciové společnosti nebo s.r.o., ale ve chvíli, kdy jste chtěli vše realizovat, nestálo před vámi nic jiného než překážky? České prostředí bohužel příliš nesvědčí podnikavým a schopným lidem, a tak je založení společnosti doslova během na dlouho trať. Přesto nemusíte zoufat. Ušetřete si vlastní nervy i čas s s.r.o. na klíč. Jedině díky s.r.o. na klíč začnete podnikat okamžitě, legálně a s naprosto čistým štítem. Přečtěte si více o výhodách, které vám toto řešení může přinést a neodsouvejte své plány na neurčito kvůli byrokratickým průtahům!

Co je to s.r.o. na klíč? Důvěryhodný způsob, jak začít podnikat!

Je možné, že se s termínem s.r.o. na klíč setkáváte poprvé, proto je na úvod třeba osvětlit, o co se vlastně jedná. Pojem s.r.o. na klíč označuje předzaložené společnosti, které vznikly za účelem dalšího prodeje. Pokud se navíc obrátíte na seriózní zprostředkovatele, můžete si být jisti, že je daný podnikatelský subjekt zcela bez závazků, a to protože tato firma zatím nevyvíjela žádnou obchodní činnost. A kromě toho, že je tato společnost připravena ihned k vašemu užitku, nabízí vám s.r.o. na klíč řadu dalších výhod:

 

  • firma je kompletně připravená (zápis v OR, IČO, sídlo i jednatel)
  • vybíráte si předmět podnikání
  • registrace k dani z příjmu právnických osob je provedená
  • plně splacený základní kapitál
  • můžete si vybrat s.r.o. na klíč s historií, tedy již před několika lety založenou firmu – dlouholeté podnikání působí věrohodněji
  • 100% jistota, že je společnost bez jakýchkoliv závazků – nevyvíjela žádnou aktivitu
  • s koupí ušetříte svůj čas i nervy – běžný proces trvá až několik týdnů

Obraťte se na odborníky

Vykročte tou správnou nohou – objednejte si s.r.o. na klíč od profesionálů! Pro Vaši firmu rádi zajistíme také virtuální sídlo na prestižní adrese na Praze 1. Nabízíme také sídlo firmy na Praze 9 nebo na Praze 10. Nevíte si rady s účetnictvím? Outsourcujte ho na nás!