Ready-made společnosti


Uvažujete, jak snadno začít podnikat bez zdlouhavého papírování a obíhání úřadů? Chtěli byste začít podnikat hned? V tom případě se obraťte na naši společnost a my Vám nabídneme možnost podnikání téměř ihned. Právě u nás si můžete zakoupit ready-made společnost neboli před založenou společnost a nabízíme Vám, jak akciovou společnost, tak i společnost s ručením omezeným.

Ready made je společnost, která je zapsaná v obchodním rejstříku a má název, sídlo firmy, identifikační číslo, jednatele a také splacený základní kapitál. Společnost nevyvíjí žádnou aktivitu a je založena pouze za účelem prodeje budoucímu zákazníkovi, který se touto koupí vyhne zdlouhavému procesu zakládání společnosti a tím si usnadní začátek svého podnikání.

Základní kapitál ready-made společnosti

Naše společnost se zabývá prodejem Ready-made společností. Nabízíme akciové společnosti i společnosti s ručením omezeným. Při zakoupení ready-made společnosti již máte splacený základní kapitál v plné výši. Ready made společnosti nemají žádné závazky a nevyvíjely žádnou činnost. Společníkem či akcionářem se ve firmě stanete do hodiny zakoupením obchodního podílu nebo akcií společnosti, a proto můžete začít podnikat ihned.

Výhody ready-made společnosti

Při zakoupení ready-made společnosti se předem vyvarujete možných chyb při zakládání společnosti. Naše společnost je přeci jen při zakládání společností zkušenější. Zakoupením ready-made společnosti ušetříte spoustu svého času a můžete podnikat ihned. Ready-made společnost bývá k dispozici do dvou dnů, Základní kapitál máte splacený a nemusíte obíhat úřady, protože my za Vás vše potřebné vyřídili. Při koupi ready-made společnosti si můžete vybrat jak předmět podnikání, tak i historii společnosti, jelikož společnost, která působí v oboru delší dobu je mnohem důvěryhodnější.

Je velice důležité se rozhodnout, zda koupíte již hotovou společnost nebo Vám založíme novou firmu na klíč. Ceny ready-made společnost startují na 12 490 Kč. Prohlédněte si naši aktuální nabídku ready-made společností.

Výhody

- Po odchodu z naší kanceláře jste majitelem společnosti.

- Můžete ihned podnikat.

- Nemusíte skládat základní kapitál, který složíme za Vás.

- Netrávíte žádný stresující čas na úřadech ani v jiných institucích.

Nevýhody

- Název společnosti není dle Vašeho přání a změna názvu stojí další náklady.

- U neseriozních prodejců může hrozit předkupní aktivita společnosti.