Ready-made firma nebo firma na klíč?


Rádi bychom Vám v rámci našich poskytovaných služeb nabídli obě tyto možnosti. Záleží jen na Vašich požadavcích a variantě, které Vám budou více vyhovovat.

V obou případech platí, že po uzavření smlouvy se stáváte majiteli vlastní společnosti. S našimi službami se jedná o rychlé řešení, kdy není nutné obíhat úřady nebo hledat právníka, který by Vám s postupem zakládání firmy poradil. Postaráme se o celý proces.

Ready-made společnost

Jak již vyplývá z názvu, jedná se o již „hotovou“ společnost, která existuje, je zaspána pod určitým názvem v obchodním rejstříku, má sídlo, IČO, jednatele, specifikovanou činnost i splacený kapitál. Přestože je vše připraveno, takto nabízené firmy nejsou v době prodeje aktivní a fungovat začnou až s příchodem nového majitele a jeho aktivitami.

Jednou z výhod tohoto typu firmy je, že nemusíte zdlouhavě vyplňovat formuláře, čekat na jejich schválení a zápis do obchodního rejstříku. To vše je již hotové a vy můžete obratem začít podnikat.

Za drobný nedostatek by se dal možná považovat již daný název společnosti, který si nový majitel, v případě, že se mu nezamlouvá, musí oficiální cestou měnit. I s tím mu ale pomůžeme. Při nákupu ready-made firmy od naší společnosti se nemusíte bát, že získáte firmu se špatnou historií či zatíženou finančními závazky.

Firma na klíč/na míru

Tento typ společnosti je dobré využít, pokud máte specifické požadavky na její založení a varianty již „hotových“ firem Vám nevyhovují. Můžete tedy kontaktovat naši společnost jako poskytovatele služby, nadiktovat své požadavky a my se budeme snažit vyjít Vám maximálně vstříc. Pomůžeme s veškerou dokumentací, komunikací s úřady, nahradíme konzultace s právníky apod. Jako ostatní firmy jsme Vám schopni nabídnout též lukrativní sídlo firmy, které bude zaregistrováno v obchodním rejstříku, a které si sami z nabídky vyberete. Kdo by neměl zájem na tom, aby společnost měla sídlo v Praze či dokonce v centru Prahy 1?

Za nedostatek můžeme v tomto případě považovat pouze fakt, že firma nebude k dispozici tak rychle, jako v případě ready-made firmy. Nicméně i v tomto případě uděláme vše pro to, aby byl zákazník spokojen.

Ať už se rozhodnete pro jednu či druhou variantu, jsme si jisti, že s našimi službami budete spokojeni. Nejen, že splníme Vaše požadavky týkající se vzniku firmy, ale nabídneme také další služby v podobě vedení účetnictví, zajištění sídla firem v Praze, a v případě potřeby rovněž likvidaci a odkup společnosti atd. Obraťte se proto na naši společnost a využijte kontakt prostřednictvím formuláře nebo osobně na naší adrese.