Ready made společnosti


Uvažujete, jak snadno začít podnikat bez zdlouhavého papírování a obíhání úřadů? Chtěli byste začít podnikat hned? V tom případě se obraťte na naši společnost a my Vám nabídneme možnost podnikání téměř ihned. Právě u nás si můžete zakoupit ready made společnost neboli před založenou společnost a nabízíme Vám, jak akciovou společnost, tak i společnost s ručením omezeným.

Ready made je společnost, která je zapsaná v obchodním rejstříku a má název, sídlo firmy, identifikační číslo, jednatele a také splacený základní kapitál. Společnost nevyvíjí žádnou aktivitu a je založena pouze za účelem prodeje budoucímu zákazníkovi, který se touto koupí vyhne zdlouhavému procesu zakládání společnosti a tím si usnadní začátek svého podnikání.

Základní kapitál ready made společnosti

Naše společnost se zabývá prodejem Ready made společností. Nabízíme akciové společnosti i společnosti s ručením omezeným. Při zakoupení ready made společnosti již máte splacený základní kapitál v plné výši – u společnosti s ručením omezeným je to hodnota 200.000 Kč a u akciové společnosti 2.000.000 Kč. Ready made společnosti nemají žádné závazky a nevyvíjely žádnou činnostSpolečníkem či akcionářem se ve firmě stanete do hodiny zakoupením obchodního podílu nebo akcií společnosti, a proto můžete začít podnikat ihned.

Výhody ready made společnosti

Při zakoupení ready made společnosti se předem vyvarujete možných chyb při zakládání společnosti. Naše společnost je přeci jen při zakládání společností zkušenější. Zakoupením ready made společnosti ušetříte spoustu svého času a můžete podnikat ihned. Ready made společnost bývá k dispozici do dvou dnů, Základní kapitál máte splacený a nemusíte obíhat úřady, protože my za Vás vše potřebné vyřídili. Při koupi ready made společnosti si můžete vybrat jak předmět podnikání, tak i historii společnosti, jelikož společnost, která působí v oboru delší dobu je mnohem důvěryhodnější.

Je velice důležité se rozhodnout, zda koupíte již hotovou společnost ready-made nebo Vám založíme novou společnost na klíč.

Ready-Made společnost - 20 000,-

Výhody

- Po odchodu z naší kanceláře jste majitelem společnosti.

- Můžete ihned podnikat.

- Nemusíte skládat základní kapitál, který složíme za Vás.

- Netrávíte žádný stresující čas na úřadech ani v jiných institucích.

Nevýhody

- Název společnosti není dle Vašeho přání a změna názvu stojí další náklady.

- U neseriozních prodejců může hrozit předkupní aktivita společnosti.