Revoluce v založení s.r.o.!


Také jste již zaslechli o probíhající revoluci v založení s.r.o.Založení s.r.o. či akciové společnosti, to je v prostředí české byrokracie jednání, které Vám může zabrat až několik týdnů a hodně nervů a běhání po úřadech navíc. Tato stará pravda je však od nynějška minulostí, a to díky založení s.r.o. na klíč, kdy přijdete již k hotové firmě a podnikat můžete začít ihned. Termín společnost na klíč totiž označuje firmy, které byly založeny za účelem dalšího prodeje a jsou plně k dispozici všem nadějným podnikatelům, a to bez jakýchkoliv závazků a se splaceným základním kapitálem. Nastartujte své úspěšné podnikání raketovou rychlostí a vyhněte se zastaralému způsobu založení s.r.o., který by vás stál neuvěřitelné množství času a tedy i peněz!

Na koho se ohledně založení s.r.o. obrátit?

Zaujalo Vás založení s.r.o. na klíč, ale nevíte, na koho se obrátit, abyste se nenachytali do nějaké pasti? Při založení s.r.o. jde samozřejmě vždy o Vaše peníze a dobrou pověst, proto je třeba obracet se na opravdové profesionály, kteří Vám mohou poskytnout nejen dobré ceny ale i záruky solidnosti. Takovou zprostředkovatelskou agenturou specializující se na založení s.r.o. na klíč jsou například JakeJames s.r.o., kteří Vám v rámci svých komplexních služeb obstarají také:

 

-          notářský zápis i notářské potvrzení o bezdlužnosti firmy na klíč

-          obstarání a následné zaplacení všech potřebných kolků

-           kompletní vypracování potřebné dokumentace a mnoho dalších úkonů

 

Vložte svou důvěrou do rukou ověřené firmy a založení s.r.o. pro vás bude hračka.

Nejen založení s.r.o. ale i virtuální sídlo

A pokud vás nezajímá jen založení s.r.o., ale rádi byste také ušetřili náklady na nájem, tým Business Expert vám nabídne i v tomto pomocnou ruku. Stejně tak jako ušetříte peníze díky rychlému průběhu založení s.r.o. můžete je dále šetřit také díky virtuálnímu sídlu společnosti již za pár stovek měsíčně. Vybudujte firmu a obstarejte si její sídlo jako lusknutím prstu, a to s garancí jistoty a seriózního jednání. Nenechte na vás svět úspěšného podnikání dlouho čekat!