Zlikvidujeme a odkoupíme Vaši společnost


V podnikatelské praxi není ničím neobvyklým, když se majitel firmy rozhodne podnikání ukončit a firmu zlikvidovat či prodat. Oba tyto kroky jsou velmi důležitým rozhodnutím, které není po zajištění právní stránky nijak jednoduché. Pro ujasnění je důležité uvést, že zlikvidovat firmu neznamená ji prodat a převést podíl k jiné společnosti a odlišuje se také postup pro tento krok.

Zrušení společnosti může proběhnout z různých důvodů, a to např. :

  • na základě rozhodnutí soudu, pokud např. chybí podnikatelská oprávnění či společnost není schopna vykonávat svou činnost
  • uplynutím doby, na kterou byla zřízena
  • či z důvodu splnění úkonu, pro který byla založena.

Během likvidace firma postupně prochází několika fázemi, kdy je postupně účetně vypořádáván majetek firmy a o likvidaci jsou uvědoměni věřitelé, jejichž závazky mají být vypořádány. Definitivním zrušením společnosti je následně její výmaz z obchodního rejstříku.

Jsme tu pro Vás

Abychom Vám od těchto starostí ulevili, nabízíme své služby. Naše společnost nejen, že Vám pomůže se založením nové firmy, získáním lukrativního sídla společnosti v Praze či v Brně, zajistí  vedení účetnictví a komunikaci s úřady, ale také poradí s likvidací a odkupem společnosti. Snažíme se Vám ulevit od zdlouhavého procesu obíhání úřadů a vyřizování papírů.

Naše řešení spočívá v nabídce, kdy společnost:

  • převedeme na nás
  • nebo poradíme s likvidací společnosti.

Při převodu společnosti zajistíme zpracování veškeré dokumentace a po podpisech dokumentů společnost převezmeme. O celkový proces likvidace se následně postaráme.

V případě, že se po konzultaci s našimi odborníky rozhodnete pro další šanci pro svou firmu, můžeme Vám rovněž nabídnout služby krizového managementu, který udělá vše pro to, aby Vaši společnost dostal opět do kondice.

Stačí si pouze sjednat schůzku na našem sídle firmy či nás oslovit prostřednictvím poptávkového formuláře na stránkách www.sidlofirmy-praha.cz.