Chcete mít virtuální kancelář v Praze 1? Získáte nadstandardní servis


Víte, že lukrativní sídlo firmy pomůže několikanásobně zvýšit obraty a důvěru vašich klientů? Pokud tedy stále máte oficiální sídlo firmy u sebe doma, máte nyní možnost získat adresu pro vaši firmu v hlavním městě na prestižních adresách. Za nízký měsíční poplatek můžete pro vaši firmu dostat například virtuální kancelář v Praze 1.

Co získáte se sídlem firmy v Praze?

V měsíční taxe je více než jenom přepsání sídla vaší firmy. Pro vaše podnikání získáte stabilní zázemí, které budete moci využívat pro případné schůzky s klienty. Samozřejmostí je archivace a přeposílání vaší korespondence na vámi zvolenou adresu. Případné dokumenty z úřadů vám s radostí naskenujeme a zašleme elektronicky, nemusíte si tedy dělat s došlou poštou starosti. Také nebudete muset čekat nikde na úřadech, my pro vás zajistíme vše potřebné a také vám v případě nutnosti poskytneme poradenství při zakládání firmy. Můžete si vyzkoušet sami, že se změnou sídla vaší firmy získá vaše podnikání jiný rozměr a vaše společnost bude působit více profesionálně.

Zvolit místo vašeho podnikání lze libovolně z dostupných lokací na Praze 1, Praze 3 nebo v Praze 9 a 10. Kontaktujte nás a my vám rádi poradíme a nabídneme pro vás služby virtuální kanceláře přímo na míru tak, aby to prospělo vašemu podnikání.