Virtuální sídlo firmy za pár stovek měsíčně!


Už jste se někdy setkali s pojmem virtuální sídlo firmy? Co tento termín znamená a pro koho je virtuální sídlo firmy určeno, o tom se dozvíte více v následujícím článku. Zajistěte si rezidenční místo pro společnost bez nutnosti platit přemrštěné nájmy za plochu, kterou byste stejně zcela nevyužili. Virtuální sídlo firmy je řešením pro každého, kdo začíná podnikat nebo má již byznys rozjetý a shání prostředí, které by ho reprezentovalo, avšak za které by utratil minimální částku. Přečtěte si více!

Virtuální sídlo firmy vám vybuduje pověst

Jak na vás působí společnost, která má v kontaktech uvedenou adresu v centru města nebo jiných prestižních lokalitách? A jak na vás působí společnost, kde je v kontaktech uvedena soukromá adresa? Pro úspěšné podnikání jsou klíčové i tyto zdánlivé drobnosti. Sídlo firmy vypovídá mnohé o jejím postavení na trhu a vytváří auru serióznosti nebo naopak malé důvěryhodnosti. Přesto nemusíte být Rockshield, abyste si adresu v centru města mohli dovolit. Právě virtuální sídlo firmy je řešením pro podnikatele, kteří by prostory využívali minimálně, avšak i tak chtějí lukrativní rezidenční umístění. Virtuální sídlo firmytedy zjednodušeně znamená, že si adresu na vybraném místě pronajmete za několik stovek měsíčně, aniž byste museli platit vysoký nájem nebo energie. Virtuální sídlo firmy je tak ideální především pro vycházející podnikatelské hvězdy či pro společnosti, kde se pracuje především formou home office. Zvažte toto řešení i Vy sami a ušetřete výdaje za drahý pronájem!

Virtuální sídlo nejsou pouze vzdušné zámky

Říkáte si teď, to je všechno hezké, ale proč bych měl platit za prostor, kde nebudu ve skutečnosti vidět a kde nebudu moct přijímat poštu nebo návštěvy? Virtuální sídlo firmy neznamená, že byste platili za vzdušné zámky – za pouhou zajímavou informaci o adrese na vašich stránkách či vizitkách. Virtuálnísídlo firmy vám umožní přijímat na daném místě také neomezené množství pošty, o které budete informováni e-mailem. Název Vaší společnosti navíc bude na stavbě označen, proto se nemusíte bát, že by Vás Vaši klienti nenašli. A co když se bude chtít váš zákazník setkat na daném místě? Zprostředkovatelská strana vám umožní také jednorázový pronájem reprezentativních konferenčních prostor. Přesvědčte se sami, jak je virtuální sídlo firmy výhodné a podnikejte chytře!