Co to je s.r.o. na klíč? Nejjednodušší cesta k podnikání!


Rozhodli jste se pro založení akciové společnosti nebo s.r.o., ale najednou vidíte, kolik překážek před vámi stojí? V České republice je založení společnosti doslova během na dlouhou trať a z hlediska přátelskosti systému k podnikatelům je na tom ČR ještě hůře než některé méně rozvinuté země. Přesto si můžete ušetřit spousty nervů, běhání po úřadech a ztracený čas. Pojem s.r.o. na klíč je totiž kouzelnou formulí, díky které začnete s byznysem téměř okamžitě, legálně a s naprosto čistým štíte. Informujte se, co vám s.r.o. na klíč přináší a nenechte se ničím zdržovat od budování úspěšné firmy!

Výhody s.r.o. na klíč získají vaši důvěru

Termín s.r.o. na klíč označuje společnosti, které byly založeny za účelem dalšího prodeje. Jsou to tedy firmy, které mají budoucí podnikatelé k dispozici ihned, a to aniž by se museli bát jakýchkoliv komplikací. S.r.o. na klíč je totiž podnikatelský subjekt bez jakýchkoliv závazků, protože tato společnost zatím nevyvíjela žádnou obchodní činnost a čeká pouze na Vás, abyste ji přetvořili k obrazu svému. S.r.o. na klíč má navíc zaplacený základní kapitál a přináší vám množství výhod, mezi které patří:

 

-          firma je kompletně připravená (zápis v OR, IČO, sídlo i jednatel)

-          vybíráte si předmět podnikání

-          registrace k dani z příjmu právnických osob je provedená

-          plně splacený základní kapitál

-          můžete si vybrat s.r.o. na klíč s historií, tedy již před několika lety založenou firmu – dlouholeté podnikání působí věrohodněji

-          100% jistota, že je společnost bez jakýchkoliv závazků – nevyvíjela žádnou aktivitu

-          s koupí ušetříte svůj čas i nervy – běžný proces trvá až několik týdnů

Vyberte si zprostředkovatele se zárukami

A koho si pro koupi s.r.o. na klíč vybrat, když se nechcete nikým nachytat? Seriózní zprostředkovatelskou agenturou, která vám nabídne full service a množství doplňkových služeb je například Business Expert, kde Vás rádi seznámí s veškerými podrobnostmi a nabídnou vám záruky jako například notářsky ověřené potvrzení o bezdlužnosti firmy. Začněte své podnikání jednoduše a zároveň bezpečně – s.r.o. na klíč od profesionálů Vám to umožní!