Mít sídlo firmy v Praze je pro váš obchod výhodné


Tuhle situaci asi zná nejeden podnikatel. Vaše firma se teprve rozjíždí, čemuž odpovídají i provizorní prostory, jenže vy nechcete zvát klienty na špatnou adresu. Natož abyste zde mohli například pořádat školení pracovníků. A do toho ten zmatek kolem papírování, účetnictví a s poštou! Pokud vám tohle přerůstá přes hlavu, je na čase najít si sídlo firmy v Praze.

Že na něco takového zatím vážně nemáte, ačkoli byste rádi měli firmu na dobré adrese, která bude pro zákazníky lákavější, než místo vašeho trvalého bydliště kdesi na venkově? Že byste rádi, kdyby vaše firma měla jinou adresu než tu, na které bydlí vaše rodina, ale zatím si nemůžete dovolit pronajmout či dokonce koupit další nemovitost?

Tak to nedělejte. Protože mít sídlo firmy v Praze není zdaleka tak složité nebo drahé, jak se obáváte. Už jste někdy slyšeli o pojmu virtuální kancelář? Přesně takovou vám nabízíme – budete pracovat tam, kde dosud, ale adresu budete mít u nás, stejně jako si k nám bez obav budete moci pozvat klienty, obchodní partnery nebo třeba návštěvu z finančního úřadu.

Když si totiž pronajmete virtuální kancelář, coby nové sídlo své firmy v Praze, pronajímáte si s ní rovněž rozsáhlý a spolehlivý servis, který můžete brát jako bonus vedle dobré a solidní adresy, kterou tím získáte. A to určitě budete potřebovat, protože ať se vám to líbí nebo ne, obchodní partneři, které hledáte, právě na takové věci jako je umístění firmy, hodně dají. Mít sídlo v metropoli je zkrátka důvěryhodnější.

Jen si to představte, budete svou novou lepší adresu mít na vizitkách, hlavičkovém papíře nebo na písemných nabídkách, kterými budete oslovovat nové zákazníky. Že to bude fungovat, dokládají zkušenosti těch, kdo se pro virtuální kancelář, coby sídlo firmy v Praze, rozhodli už před časem. „Jediné, čeho lituju, že jsem tak neučinil ještě dříve, protože mi to ohromně zjednodušilo život. Kdybych si měl platit například na vedení pošty člověka zvlášť, vyšlo by mě to navíc podstatně dráž,“ pochvaluje si svou žižkovskou adresu Karel Mráz, který jinak pracuje ve svém starším rodinném domku na Berounsku.

Právě servis ohledně obchodní pošty je velice oblíbený – pracovníci poskytující služby virtuální kanceláře ji za nájemníky přejímají, evidují a v případě dohody je skenují a kopie posílají mailem. Nehrozí tak, že by zákazník například propásl nějakou důležitou výzvu.

Mít sídlo firmy v Praze přitom nemusí být drahé a mohou si ho tak dovolit i menší firmy, pro které by jinak bylo zbytečným luxusem platit trvalý nájem prostor, pro něž by přitom neměly plné využití – řeč je například o občasném větším obchodním jednání, pro které lze na místě virtuální adresy využít vhodně upravené jednací prostory s veškerým zázemím. Stačí si jen vybrat z nabídky několika virtuálních adres v Praze.