Hledáte sídlo pro firmu? S virtuální kanceláří jste ho již našli!


Rozhodli jste se podnikat a chtěli byste mít na vizitkách něco reprezentativnějšího než adresu trvalého bydliště? Pracujete především formou home office, přesto chcete vzbuzovat dojem rostoucí společnosti, která si může dovolit sídlo pro firmu v prestižních lokalitách? Zapomeňte na předražené nájmy, které by Vám způsobily pořádné schodky v rozpočtu. Správný byznysmen umí se zdroji šetřit a efektivně je využívat. A virtuální kancelář neboli virtuální sídlo pro firmu, to je právě tím řešením, které Vám něco takového umožní. Přečtěte si více v následujícím článku!

Virtuální sídlo pro firmu – řada výhod pro vaši společnost

Virtuální sídlo pro firmu, tento pojem označuje možnost pronájmu budovy již za pár stovek měsíčně, aniž byste ji plně využívali. Na dané adrese má tak vaše společnost označení a přijímáte zde poštu, o které jste informování elektronickou formou vždy do 24 hodin, avšak prostory jako takové jinak nevyužíváte. Přesto se nemusíte bát, že byste klienta v případě potřeby neměli kde přijmout. Poskytovatelské společnosti nabízí řadu doplňkových služeb jako je jednorázový pronájem konferenčních místností. A jaké výhody vám virtuální sídlo pro firmu přinese?

 

-          již za 139 Kč si můžete dovolit rezidenci v prestižních pražských lokalitách

-          nepřeplácíte drahý nájem a peníze tak můžete investovat do dalšího růstu společnosti

-          virtuální sídlo pro firmu Vám pomůže budovat dobrou pověst za minimální výdaje

-          o poštu se Vám starají profesionálové a jste o ní vždy neprodleně informováni

-          virtuální sídlo pro firmu vás finančně nezatěžuje ve Vašich podnikatelských začátcích a pomáhá Vám tak růst

Obraťte se na ty nejspolehlivější!

A na koho se tedy obrátit, pokud by Vás virtuální sídlo pro firmu zajímalo více? Přece na ty nejspolehlivější a zároveň nejlevnější. Zajistěte si skutečně výhodné nabídky virtuálních sídel pro firmu a profesionální přístup v jednom. Špičkou v této oblasti je Jake&James. Nenechte se ve Vaší cestě za prosperující společností ničím zastavit a zacházejte se svými vlastními financemi rozumně!