Spolehněte se na ready made firmy!


Udělali jste významné rozhodnutí o vlastním podnikání a v momentě založení společnosti jste najednou zjistili, že před vámi stojí více překážek, než jste původně čekali? Jestliže nemáte čas ani nervy na zdlouhavé administrativní vyřizování, nemusíte hned házet flintu do žita. Jednoduchým a okamžitým řešením jsou ve vašem případě ready made firmy, které se ze západního podnikatelského světa rozšířily konečně i k nám.

 

A co slovo ready made firmy vlastně označuje? Ready made firmy jsou předzaložené společnosti, které jsou zapsány v obchodním rejstříku, mají název, jednatele, IČO a k tomu plně splacený kapitál. Vždyť kdo by měl čas na zdlouhavé papírování, zařizování a obíhání po úřadech, když samotné budování úspěšného byznysu stojí člověka veškeré síly? Vyhněte se zhruba 8 zdlouhavým krokům v rámci celé procedury zakládání společnosti a spolehněte se na ready made firmy, pro které stačí udělat krok pouze jeden. Buďte rychlejší než vaši potencionální konkurenti!

Vyberte si akciovku nebo s.r.o. dle libosti

Jestliže se obrátíte na seriózního zprostředkovatele ready made firmy, budete mít na výběr předregistrovanoou akciovou společnost nebo společnost s ručením omezeným. Je potom naprosto jedno, pro kterou z nich se nakonec rozhodnete. Ať už a.s. nebo s.r.o., ready made firmy jsou pro vás nachystané zcela bez závazků, protože zatím nevyvíjely žádnou obchodní aktivitu a mají plně splacený základní kapitál. Nenechte ready made firmy věčně čekat na jejich šikovného majitele, který jim pomůže růst. Usnadněte si cestu k vašemu podnikatelskému snu a buďte jejich úspěšným majitelem vy! A to již dva dny po schůzce se zprostředkovateli ready made firmy.

 

 

Seznam výhod, které vám ready made firmy přinesou.

 

- Firma je kompletně připravená (zápis v OR, IČO, sídlo i jednatel)

- Vy si vybíráte předmět podnikání

- Registrace k dani z příjmu právnických osob

- Plně splacený základní kapitál

-Můžete si vybrat firmu s historií, tedy již před několika lety založenou firmu – dlouholeté podnikání působí věrohodněji

- 100% jistota, že je společnost bez jakýchkoliv závazků – doposud nevyvíjela žádnou aktivitu

- S koupí ušetříte svůj čas i nervy – běžný proces trvá až několik týdnů

 

A ptáte se teď, jestli mají ready made firmy také nějaké nevýhody? Věřte, že téměř nikoliv. Malým nedostatkem je pouze to, že kupujete společnost s názvem, avšak i ten se dá za příplatek změnit. Hned na startu myslete chytře a udělejte pro svůj byznys to nejlepší – začněte ho rozvíjet ihned.

Ready made firmy vám pomohou jenom získat

Zaujaly vás ready made firmy, ale nevíte, na koho důvěryhodného se obrátit? Tuto službu nabízí více společností, avšak mezi špičku patří například Business Expert s.r.o. Zde vám vše kvalifikovaně vysvětlí a v rámci jejich nabídky navíc získáte:

 

- notářský zápis i notářské potvrzení o bezdlužnosti ready made firmy

- obstarání a následné zaplacení všech potřebných kolků

- kompletní vypracování potřebné dokumentace