Zajištění správy pošty u Vašeho virtuálního sídla je dnes samozřejmostí


V poslední době se stává čím dál více moderní využívání tzv. virtuálního sídla firmy. Co to vlastně znamená a jaký to má pro Vaši firmu přínos?  Poskytnutí virtuálního sídla je služba poskytovaná konkrétními firmami podnikatelům, kteří se z různých důvodů rozhodli, že nechtějí registrovat sídlo firmy na své soukromé adrese, nebo si draze pronajímat či pořizovat vlastní prostory. Tyto prostory pak musí na vlastní náklady udržovat a spravovat, přestože je mnohdy využívají jen minimálně.

Co zahrnuje správa pošty a ještě něco navíc

V této situaci je pro podnikatele výhodné využít některé z nabídek na trhu a pronajmout si virtuální kancelář, a to mnohdy včetně dalších služeb. V případě nabídky naší společnosti Vám pak odpadají starosti myslet na to, kdo v rámci správy pošty doručené zásilky převezme, zaeviduje ji, a v případě úřední dokumentace převede do elektronické podoby. Samozřejmostí je podávání informací o příchozí poště na e-mail. Po tomto úkonu je pak možné vyzvednout si poštu kdykoliv v pracovní dobu na naší adrese, popř. dle domluvených podmínek vše přepošleme na Vámi požadovanou adresu.

Co získáváte v rámci našich služeb navíc:

  • souhlas s umístěním sídla
  • označení budovy názvem Vaší společnosti
  • zasedací místnost k dispozici přímo na adrese sídla
  • poradenství při zakládání společnosti (od notářského zápisu až po návrh na zápis u obchodního soudu)

Další nespornou výhodou virtuální firmy je to, že si do obchodního rejstříku můžete jako sídlo zapsat mnohdy velmi lukrativní adresu, která na Vašeho zákazníka udělá již na začátku jednání dobrý dojem.

A co pro to získání těchto výhod udělat? Stačí nás kontaktovat přes webové stránky, osobně na naší adrese či telefonicky.