Široká nabídka našich služeb, mezi které patří také nominee service


Pokud jste již měli možnost seznámit se blíže s naší společností, která sama disponuje sídlem firmy na Praze 1, jistě víte, že nabízí širokou škálu služeb, kterou se snažíme stále rozšiřovat a přizpůsobovat aktuálním požadavkům našich zákazníků. Mezi těmito aktivitami najdete:

 

Nominee service může znamenat úplné vyřešení problémů

Zaměříme-li se na bližší informace k nominee service, můžeme jej definovat jako komplexní servis v oblasti správy společností. Jsme Vám tímto schopni nabídnout dle Vašich potřeb v oblasti podnikání maximální soukromí a anonymitu vlastnictví prostřednictvím obsazení statutárních orgánů v akciových společnostech při nepříznivé personální situaci. Stejně tak tato služba řeší jazykové bariéry v případě, kdy společnost vlastní zahraniční majitel. A jaké konkrétní dosazení můžeme pro zastoupení Vaší firmy nabídnout? Záleží na aktuální situaci ve společnosti, kterou potřebujete řešit. Může se jednat o dosazení:

  • jednatele
  • společníka
  • člena představenstva
  • člena dozorčí rady.

Samozřejmostí v této oblasti je maximálně odpovědný a diskrétní přístup naší společnosti, včetně striktní mlčenlivosti. Dosazované osoby jsou nejen důvěryhodné, ale také bezúhonné a vlastník společnosti má absolutní přehled o situaci ve své firmě.

Jste-li v situaci, kdy Vám tato služba může alespoň částečně pomoci vyřešit Váš problém, neváhejte nás kontaktovat. Během nezávazné schůzky Vám poskytneme potřebné informace k této i dalším službám a pokusíme se najít takové řešení, které by Vám naše firma mohla nabídnout. Stačí nás navštívit v sídle firmy či vyplnit poptávkový formulář a my Vás kontaktujeme s konkrétními informacemi. Bližší informace můžete rovněž získat na našem telefonním čísle +420 273 132 452 nebo e-mailové adrese info@jake-james.cz. .